Napadač barskog Mornara Balša Sekulić sa 15 golova zauzima prvo mjesto na listi strijelaca Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige, u takmičenju za Trofej Radija Crne Gore.
Golgeter plavskog Jezera Đorđe Maksimović, nakon 31. kola, ima dva gola manje, dok se deset puta u strijelce upisao Žarko Korać iz Jedinstva.
Po osam pogodaka postigli su Vasilije Čavor iz Sutjeske, Stefan Denković iz Mornara, Trimor Seljimi iz Dečića i golgeter Jezera Mlivoje Raičević.
Po sedam puta mrežu rivala tresli su Neđeljko Kovinić iz Arsenala, Adnan Bašić iz Petrovca, Dušan Vuković iz Mladosti, Andrija Ražnatović iz Sutjeske i Savo Arambašić iz Petrovca.
U strijelce po šest puta upisali su se Danilo Vukanić iz Budućnosti, Darko Zorić iz Mornara, Lazar Knežević iz Mladosti, Asmir Kajević iz Dečića i Žarko Popović iz Petrovca.
Prvi trofej Radija Crne Gore, u sezoni 2013/14, osvojio je Stefan Mugoša u dresu Mladosti.
U narednih 11 godina zaslužili su ga golgeteri Sutjeske Goran Vujović, Igor Ivanović, Marko Ćetković, Božo Marković i Tajron Konrad, igrači Mladosti Marko Šćepanović i Zoran Petrović, napadač Zete Nikola Krstović, Adnan Bašić iz Petrovca i Žarko Korać iz Jedinstva.
Foto: FSCG
