Rukometašice Budućnosti osvojile su novu titulu šampiona Crne Gore.
U drugom meču baraža za titulu, izabranice Zorana Abramovića u Univerzitetskoj dvorani savladale su Levaleu rezultatom 31:19.
Dunja Radević je bila najefikasnija sa 10 golova, dok je Nađa Kadović postigla šest.
U redovima tima iz Nikšića, istakle su se Andrea Dragnić i Jelena Kuzman koje su po šest puta zatresle mrežu rivala.
U prvom meču u Nikšiću bilo je 36:16
Za Budućnost je to 19. titula prvaka Crne Gore, a ukupno 37. kada se računaju i trofeji u periodu postojanja SFRJ, Jugoslavije i Državne zajednice Srbija i Crna Gora.
foto: ŽRK Budućnost/Dejan Starčević

