Rukometašice Budućnosti 19. put šampionke Crne Gore

Rukometašice Budućnosti osvojile su novu titulu šampiona Crne Gore.

U drugom meču baraža za titulu, izabranice Zorana Abramovića u Univerzitetskoj dvorani savladale su Levaleu rezultatom 31:19.

Dunja Radević je bila najefikasnija sa 10 golova, dok je Nađa Kadović postigla šest.

U redovima tima iz Nikšića, istakle su se Andrea Dragnić i Jelena Kuzman koje su po šest puta zatresle mrežu rivala.

U prvom meču u Nikšiću bilo je 36:16

Za Budućnost je to 19. titula prvaka Crne Gore, a ukupno 37. kada se računaju i trofeji u periodu postojanja SFRJ, Jugoslavije i Državne zajednice Srbija i Crna Gora.

foto: ŽRK Budućnost/Dejan Starčević

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA