(VIDEO) Rukometaši Sutjeske poraženi od tivatskog Partizana

U 2. kolu Prve muške rukometne lige Sutjeska je na svom terenu poražena od Partizana iz Tivta sa 25:26.

Veoma uzbudljiva utakmica viđena je u dvorani Sportskog centra.

Sjajno su krenuli rukometaši Sutjeske i nakon desetak minuta igre imali vođstvo 6:3. Dugo je domaćin čuvao stečenu prednost, ali je Partizan odgovorio sa tri vezana pogotka i u 19. minutu poravnao na 9:9. Nije to pokolebalo Nikšićane koji su uzvratili istom mjerom i opet stekli tri gola viška. Moglo je biti i više da je Sutjeska iskoristila nekoliko sedmeraca, a umjesto toga Tivćani su uspjeli da do poluvremena smanje i odu na odmor sa dva gola zaostatka 14:12.

Samo par minuta u nastavku bilo je potrebno rukometašima Partizana da još jednom izjednače, a nijesu pomogle u tom trenutku ni sjajne intervencije na golu Mila Radojičića. Momenat je bio na strani gostujućeg tima koji u 39. minutu prvi put vodi na meču 17:16. Od tog trenutka dugo se igralo gol za gol, sve do pred sami kraj kada ekipa iz Tivta uspjeva da prelomi utakmicu i da uz dosta sreće slavi 26:25.

Najbolji u domaćoj ekipi bio je Jokić koji je postigao osam golova, a na drugoj strani isti učinak imao je Drakulović.