Prvi trijumf Trebjese u novoj sezoni

Prvi trijumf u novoj sezoni za mladu ekipu Trebjese.

Nije dobro krenulo za domaće rukometašice koje su nakon samo nekoliko minuta igre imale zaostatak 5:1, pa je već tada Perović morao da reaguje tajm autom. Predah je prijao ,,medvjedicama“ koje su se polako probudile i poravnale na 6:6, a nedugo zatim i povele prvi put. Ipak, uzvratio je Tivat i uspio da vrati vođstvo u 25. minutu pri rezultatu 10:9. Do kraja prvog dijela Trebjesa je odigrala nešto bolje, pa je na odmor imala prednost 13:12.

Kao što se očekivalo, nastavak je donio velika uzbuđenja, a ekipe su se konstantno smjenjivale u vođstvu. U 45. minutu Tivat nakon dugo vremena stiče dva gola viška, ali Trebjesa brzo uzvraća i dolazi na 20:20. Nakon toga dugo se igralo gol za gol, sve do posljednjih pet minuta kada Trebjesa uspjeva da prelomi utakmicu i da slavi na kraju 27:25.

U pobjedničkoj ekipi istakla se Gezović koja je postigla 6 golova, dok je na drugoj strani Delibašić upisala 7.