Poraz mlade reprezentacije u Albaniji

Mlada fudbalska reprezentacija Crne Gore pretrpjela i drugi uzastopni poraz u grupi E kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
Nakon Švajcarske u Lozani bolja od „crvenih“ bila je i Albanija, koja je slavila u Rogožini sa 2:0.

Na stadionu „Demrozi“ malo su toga su izabranici Nikole Rakojevića pokazali, a posao im je dodatno otežan nakon što je kapiten Andrej Bajović u 39. minutu dobio drugi žuti karton zbog neopreznog starta i morao u svlačionicu.

Prethodno, Albanija je povela u 27. minutu iz penala koji je realizovao Medona Beriša, da bi pobjedu domaćina, drugu u kvalifikacijama ovjerio Stiven Špendi u 73. Teži poraz spriječio je golman Nikola Ivezić.

Crna Gora koja nakon tri kola ima pobjedu i dva poraza imaće priliku da se 21. novembra u okviru četvrtog kola revanšira Albaniji.