Pioniri na turniru u Zenici

Pionirska fudbalska reprezetacija Crne Gore učestvovaće naredne sedmice na međunarodnom turniru „Josip Katalinski Škija“ u Zenici, najavljeno je iz Fudbalskog saveza.

Selektor Vladan Savić za taj turnir pozvao je 22 igrača.

Na spisku su golmani – Nikola Vlahović (Mornar) i Vasilije Vujisić (Budućnost);

Odbrana – Mateja Tanjević, Petar Gogić (Akademija siti), Kosta Vešović, Mihajlo Jovanović (Budućnost), Aldin Rastoder, Marko Mihajlović (Stari Aerodrom), Uroš Drobnjak (Zora Spuž) i Božidar Ivanović (Kom);

Vezni red – Lazar Milić (Kom), Andrej Radusinović (Budućnost), Pavle Čolević (Stari Aerodrom), Mihajlo Adamović (Arsenal), Đorđe Radović (Zora Spuž) i Vasilije Vojinović (Sutjeska);

Napad – Nikola Božović, Lazar Šćepanović, Ognjen Popović (Budućnost), Tahir Turković, Lazar Radonjić (Stari Aerodrom) i Maksim Novaković (Titograd).

Na turniru će, osim crnogorske i reprezentacije domaćina, Bosne i Hercegovine, učestvovati selekcije Sarajeva i Beograda.

U prvom kolu, 19. maja u 11 sati, sastaće se BiH i Crna Gora, dok su dva dana kasnije na programu mečevi za konačan plasman.

Foto: FSCG

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA