Pao je evropski šampion – Crna Gora u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva!

Kakva partija Crne Gore u osmini finala Svjetskog prvenstva u Fukuoki! “Ajkule” su srušile aktuelnog prvaka Evrope, selekciju Hrvatske nakon drame 13:12 i zakazale okršaj sa Grčkom u četvrtfinalu!

TOK UTAKMICE: HRVATSKA – CRNA GORA 12:13 (3:2, 0:3, 5:4, 4:4)

Kraj! Crna Gora je srušila Hrvatsku nakon drame i plasirala se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva!

12:13 – Matković, novi gol!!! Crna Gora ponovo vodi!

12:12 – Na dva minuta do kraja Harkov pogađa za izjednačenje.

11:12 – Novi gol Đura Radovića za novo vođstvo “ajkula”!

11:11 – Četvrti gol Marinić Kragića.

10:11 – Đuro Radović! Pogađa treći peterac.

10:10 – Spaić koristi situaciju sa igračem više i pogađa za izjednačenje.

10:9 – Novi preokret Hrvatske, strijelac je bio Butić na pet minuta do kraja meča.

9:9 – Vukičević pogađa za izjednačenje

Počela je posljednja četvrtina, ponovo smo osovjili loptu, ali nismo iskoristili napad.

Kraj treće četvrtine, imamo gol prednosti pred posljednjih osam minuta!

8:9 – Promašili smo peterac, Ukropina nije bio precizan, odbranili smo se u sljedećem napadu, a onda Matković sjajan za novo vođstvo!

8:8 – Brzo Hrvatska stiže do gola, treći gol Marinić Kragića.

7:8 – Ponovo vodimo, sjajna kontra i peterac nad Popadićem. Pogodio je Đuro Radović!

7:7 – Iskoristili smo igrača više, precizan je bio Mačić, asistencija Popadića.

7:6 – Serije Hrvatske od 4:0 za preokret, pogodio je Butić.

6:6 – Marinić Kragić pogađa peterac za izjednačenje, do kraja treće četvrtine četiri minuta.

5:6 – Hrvatska se brzo vraća, Lazić je bio precizan.

4:6 – Kragić je pogodio za Hrvatsku i smanji prednost naše selekcije.

3:6 – Novi gol Matkovića sa igračem više!

Počela je treća dionica, Crna Gora je prva stigla do lopte

Sjajna druga četvrtina naše ekipe koju smo riješili u našu korist 3:0, za vođstvo na poluvremenu od 5:3!

3:5 – Projektil Ukropine u finišu četvrtine za dva gola prednosti!

3:4 – Odbranili smo se sa igračem manje, a u sljedećem napadu Averka pogađa sa igračem više za vođstvo “ajkula”.

3:3 – Sa igračem više Ukropina pogađa za izjednačenje.

Tešanović je sjajan na golu, za sada on drži našu selekciju u igri.

Počela je druga četvrtina meča osmine finala.

Kraj prve četvrtine, gubimo od Hrvatske 3:2. Problem za naš tim mogu biti dvije lične greške Vasilija Radovića.

3:2 – Harkov na minut do kraja prve četvrtine pogađa za vođstvo sa igračem više.

2:2 – Butić je poravnao, već u sljedećem napadu.

1:2 – Matković pogađa sa igračem više, odlična akcija našeg tima.

1:1 – Uzvraća Đuro Radović, takođe sa peterca.

1:0 – Hrvatska dolazi do vođstva preko peterca, strijelac je Harkov nakon minut ipo igre.