Otrant nadigrao Podgoricu, pobjede Koma i Iskra

Otrant je savladao Podgoricu u Ulcinju 3:1, u derbiju 19. kola Druge lige.

Otrant je preuzeo prvo mjesto, jer je meč lidera Bokelja i Grblja odložen za sjutra.

Dva gola za Ulcinjane dao je Muharemović, upisao se i Joković.

Počasni pogodak za Podgoričane postigao je Komija u 91. minutu.

U Danilovgradu, Iskra je u nadoknadi došla do pobjede nad Igalom 2:1 i izašla iz opasne zone.

Domaćin je poveo preko Rolovića, da bi Igalo izjednačilo u 23. minutu golom Đurđevića. Ipak, Rolović je svojim drugim golom donio važnu pobjedu Danilovgrađanima.

Na Zlatici goleada i pobjeda Koma nad Lovćenom 4:2.

Kom je poveo golom Mihaljevića, Cetinjani preokrenuli preko Bojića i Vickovića na isteku pola sata igre. Do poluvremena je stvari u egal vratio Perišić iz penala, da bi u nastavku Kažić sa dva gola donio trijumf timu sa Zlatice.

U derbiju začelja Berane i Internacional igrali su neriješeno 2:2. Poveli su domaći pogotkom Bulatovića u 14. minutu. Mujović je poravnao, ali je Magdelinić vratio domaćem sastavu prednost. Ipak, konačnih 2:2 postavio je Nikola Ukšanović u nadoknadi vremena.

Utakmica Bokelja i Grblja je igraće se na terenu Trening kampa FSCG sa početkom u 13 časova.