Onogošt poražen od Studentskog doma

U 2. kolu Prve crnogorske futsal lige Onogošt je na svom terenu poražen od Studentskog doma 6:0.

Drugi meč u sezoni Onogošta i prvi poraz.

Studentski dom je na najbolji mogući način otvorio utakmicu tako što je bolju igru krunisao golom Vukovića. Nastavili su gosti da pritiskaju, pa je u sedmom minutu na semaforu stajalo 0:2, strijelac je bio Radonjić. Pokušao je Onogošt da preuzme inicijativu, dok se gostujući sastav povukao i čekao priliku iz kontre. Iz takve igre profitirao je Studentski dom koji je preko Femića uvećao na 3:0, što je ujedno bio i rezultat prvog dijela.

Krenuo je domaćin agresivnije u nastavku, imao par dobrih situacija da dođe do pogotka, međutim bezuspješno. U 29. i 30. minutu Konatar i Vidaković pogađaju za 5:0, prethodno je Marković oba puta loše intervenisao. Onogošt je probao sa igračem umjesto golmana, ali to se nije isplatilo jer je Konatar do kraja pogodio još jednom i postavio konačnih 6:0.

Nakon ovog kola Onogošt ima polovičan učinak, po pobjedu i poraz, a u narednom kolu igraće protiv Dolciniuma.