Lovćen stigao Rudar, lideru bod u Rožajama

Mladost je ostala neporažena i nakon osam utakmica u Drugoj ligi, ali je propustila šansu da uveća prednost na vrhu tabele.

Tim iz Donje Gorice je poveo protiv Ibra preko Branislava Kocića u 20. minutu, ali je veliko slavlje domaćim navijačima i bod donio Đorđe Magdelinić u 85. minutu.

Mladost ima dva boda više od Rudara (slobodan u ovom kolu) i Lovćena, koji je slavio protiv Iskre 2:0. Cetinjane su do pobjede u Danilovgrad doveli Damjan Radulović u 39. i kapiten Božidar Bujiša u 47. minutu.

Kom je osvojio drugi bod, jer je odigrao 1:1 protiv Igala na Zlatici. Gosti su poveli u 9. minutu golom kapitena Jovana Popovića iz jedanaesterca, da bi u 79. Andrija Radonjić kaznio veliku grešku Jovana Mugoše.

Remizirali su i Podgorica – Grbalj (2:2). Ekipa iz Radanovića je povela preko Andrije Vukoje u 29. minutu, da bi domaći preokrenuli pogocima Kristijana Radunovića u 72. i Sava Gazivode u 74. minutu, ali se za remi pobrinuo Adama Jarju.