Kordić pogodio skoro sa centra, Arsenal šokirao Dečić

Arsenal je kada se to najmanje očekivalo iznenadio šampiona – tim sa juga je savladao Dečić sa 3:1 u zaostalom meču 2. kola, a posebno će se pamtiti majstorija Šalete Kordića.

Tivćani su na Trening kampu FSCG poveli u 27. minutu golom za pamćenje Kordića – on je sa skoro centra fenomenalnim udarcem lobovao Nikića.

Šest minuta kasnije, Tuzani su izgubili loptu na 30 metara od gola, ona je stigla do Montenegra , koji je povisio prednost gostiju na 2:0.

Reagovali su Tuzani do poluvremena, pogodio je Striković u 45. minutu iskosa sa lijeve strane.

Bilo je to, međutim, kratkog daha. Već u 50. minutu Mugoa je pobjegao odbrani Dečić i rutinski sa desetak metara savladao Nikića.

U Beranama je bilo jako uzbudljivo. Mornar je poveo u 14. minutu preko Zorića iz slobodnjaka, ali su Barani zakomplikovali meč, kada je isključen njihov defanzivac Ljutica u 35. minutu.

Sam što se krenulo sa centra u nastavku, Bojović je sjajno ispratio ubacivanje sa desne strane i sa druge stative sprove loptu u mrežu.

Mornar je, međutim, smogao snage da opet povede. I opet je strijelac bio Zorić, ovoga puta glavom.

Bod Pljavljanima osigurao je Ilić u 68. minutu. Pogodio je glavom nakon prekida sa lijeve strane.