Jezero, Dečić i Rudar u polufinalu

Fudbaleri Jezera, Dečića i Rudara plasirali su se u polufinale Kupa Crne Gore.

Plavljani su kao domaćini ubjedljivo savladali Kom – 6:1.

Poveli su domaći u trećem minutu, strijelac Redžepagić. Gosti su poravanili sedam minuta kasnije preko Perišića.

Kratko je trajao egal u Beranama. Jezero je već u narednom napadu preko Toškovića vratilo prednost – 2:1.

Nakon toga mrežu ekipe sa Zlatice pogađali su: Pavlićević, Šimun, Julević i Aranda.

Dečić je savladao Petrovac 2:1.

Vođstvo lideru CFL donio je Draško Božović u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Poravnao je Aldin Adžović u 61, a pitanje pobjednika riješio je Pjeter Ljuljđuraj u drugom minutu sudijske nadoknade.

Rudar je u Kotoru savladao Bokelj tek nakon boljeg izvođenbja jedanaesteraca 5:4.

Utakmica je u regularnom toku završena 1:1.

Gosti su poveli golom Vaska Kalezića u 22. minutu iz jednaesterca.

Poravnao je Igor Poček u 65. minutu. Junak trijumfa bio je golman Balša Radanović, koji je u trećoj seriji odbranio šut Vladanu Kordiću.

Posljednji polufinalista biće poznat nakon utakmice Mornar – Budućnost.