Džudisti Trebjese osvojili devet medalja na međunarodnom turniru u Berkovićima

Na međunarodnom džudo turniru održanom juče u Berkovićima (BiH), na kojem je učestvovalo oko 500 takmičara iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Hrvatske, iz ukupno 26 klubova, uspješan nastup zabilježili su i takmičari Džudo kluba „Trebjesa“ iz Nikšića.

Takmičari „Trebjese“ osvojili su ukupno devet medalja – jednu zlatnu, tri srebrne i pet bronzanih.

Zlatnu medalju osvojio je Miloš Butorović.

Srebrne medalje pripale su Jovanu Blečiću, Arseniju Butoroviću i Milošu Butoroviću, koji je nastupio u konkurenciji mlađih i starijih kadeta, osvojivši dvije medalje.

Bronzane medalje osvojili su Rašo Šabotić, Mirza Šabotić, Miloš Zmajević, Matej Ostojić i Dado Šabotić.

„Još jedan uspješan nastup džudista „Trebjese“, koji su svojim borbama, zalaganjem i osvojenim medaljama na najbolji način predstavili klub i grad Nikšić“, istakli su iz kluba.

foto: DŽK „Trebjesa“

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA