Pionirska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je u posljednjem meču međunarodnog turnira “Josip Katalinski Škija” u Zenici.
“Sokoliće” je savladalo Sarajevo 2:0.
“Jako loša utakmica, gdje smo bili totalno nemoćni, gdje nismo imali energije, a samim tim ni agresiju ni igru. Meč smo počeli sa momcima koji su manje igrali i za koje smo računali da će unijeti svježinu, dok su u nastavku šansu dobili i ostali, kako bi svi imali svoju šansu, a ujedno i kako bismo vidjeli na koga možemo u budućnosti da računamo. Međutim, nismo imali snage da budemo na adekvatnom nivou i pariramo protivniku”, rekao je selektor Vladan Savić.
U prvom meču je njegov tim poražen od Bosne i Hercegovine 2:1.
Crna Gora je igrala u sastavu: Vasilije Vujisić, Petar Ivanović (od 41. Vasilije Vojinović), Aldin Rastoder, Uroš Drobnjak (od 51. Pavle Čolović), Mihajlo Jovanović (od 67. Ognjen Popović), Lazar Milić (od 41. Kosta Vešović), Mihajlo Ademović (od 51. Andrej Radusinović), Đorđe Radović (od 41. Božidar Ivanović), Tahir Turković (od 41. Matea Tanjević), Lazar Šćepanović, Lazar Radonjić (od 73. Maksim Novaković).
Foto: FSCG


