Crna Gora druga u Poreču

Futsal reprezentacija Crne Gore remizirala je sa Letonijom rezultatom 1:1 u posljednjem meču turnira u Poreču. Tim remijem, drugim na turniru uz dvije pobjede, naša selekcija osvojila je drugo mjesto.

Današnji meč otvoren je pogotkom Nemanje Nikolića u drugom minutu, da bi devet minuta kasnije Krists Kruminiš postavio konačan rezultat.

„Tvrda utakmica, bez puno ljepote u igri. Nijesmo bili na nivou kao iz prva tri meča, ali se opet ponovilo ono što mene posebno raduje, a to su velika borbenost i želja za pobjedom. Generalno gledano, jako sam zadovoljan kako smo odigrali čitav turnir u Poreču, rekao je selektor Sveto Ljesar.

CRNA GORA – LETONIJA 1:1

Dvorana Intersport, Poreč. Strijelci: Nemanja Nikolić 2. minutu (Crna Gora), Krists Kruminiš 11 minut (Letonija)

Crna Gora: Balša Đurković, Goran Delić, David Puletić, Lazar Kostić, Nemanja Nikolić. Igrali su još: Milun Sekulić, Balša Bojanović, Marko Spasojević, Luka Vuletić, Kenan Tafić. Nemanja Krunić, Nikola Cimbaljević, Alen Kandić, Goran Davidović.

Letonija: Igors Labus, Andrejs Baklanovs, Edgars Tarakanovs, Andžejs Mickevičs, Renards Udris. Igrali su još: Rainers Murnieks, Artjoms Križanovskis, Miks Babris, Nikita Jelagovs, Artjoms Kozlovskis, Artemijs Pilipčuks, Danils Fogels, Krists Kruniniš.