Vujović: Mandić i Knežević ruše temeljnu politiku Crne Gore

„Vlast gradi dobrosusjedske odnose tako što posjećuje onoga ko ruši BIH i njene institucije“, naveo je na mreži X predsjednik Socijaldemokratske partije i jedan od lidera Evropskog saveza Ivan Vujović.

– Tako što na dan BIH ide na noge osuđenom Dodiku koji prijeti nasiljem i cijepanjem BIH – smatra  Vujović i dodaje:

„Možda Spajić da zamoli Mandića da skine kravatu da može reći da je posjeta privatna i partijska. Mandić i Knežević to rade u svoje ime, a ne u ime Vlade – reći će „mudro“ ostali iz vlasti”.

Oni, dodaje Vujović, ruše temeljnu politiku Crne Gore, a mi ih i dalje podržavamo da iz vlasti to rade.

– Sve može, svaki gadluk samo da su fotelje sigurne. Njima fotelje dok Mandić i Knežević nastavljaju da divljaju – zaključio je Vujović.

foto:SDP

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

Pročitajte još:

0 komentara

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA