Zbog nedostatka projekata gradonačelnik Mujović otvara poluzavršeni Bulevar Vojislavljevića, saopštila je odbornica DPS-a u Skupštini Glavnog grada Maša Šturanović.
„Treba se još koji put slikati… kad se završe trotoari ide obilazak, pa kad se rasvjeta postavi ide obilazak, pa kad se iscrta signalizacija ide obilazak… Promijenite gradonačelniče PR savjetnike, podsjeća ovo previše na SNS i Pink“, napisala je ona na mreži X.
Zbog nedostatka projekata gradonačelnik Mujović otvara poluzavršeni Bulevar Vojislavljevića.
— Masa Sturanovic (@SturanovicMasa) May 16, 2026
Treba se još koji put slikati…
kad se završe trotoari ide obilazak, pa kad se rasvjeta postavi ide obilazak, pa kad se iscrta signalizacija ide obilazak…
Promijenite gradonačelniče PR… pic.twitter.com/AOFQdEqCso
foto: Maša Šturanović/Mreža X


