Premijer Milojko Spajić je i sinoć prisustvovao koncertu na Trgu nezavosnosti u Podgorici koji je organizovan povodom Dana nezavisnosti.
“Veliko je zadovoljstvo vidjeti da crnogorski estradni umjetnici prave sjajnu atmosferu na punom trgu u Podgorici tri dana za redom”, napisao je Spajić na mreži X.
Veliko je zadovoljstvo vidjeti da crnogorski estradni umjetnici prave sjajnu atmosferu na punom trgu u Podgorici tri dana za redom! 🇲🇪👏 pic.twitter.com/0o4FZMeDI5
— Milojko Spajić (@MickeySpajic) May 22, 2026
Sinoć je na podgoričkom trgu održan koncert grupe No Name, a pridružili su im se i prijatelji – Samir Ramović, Bubnjivi & Psi, Nina Žižić, Bojan Marović.
Foto: Mreža Iks