Popović: Dobro je da se konačno čuo i glas Čobija

Sonja Popović, poslanica DPS-a u Skupštini Crne Gore, saopštila je danas da je dobro što se konačno, poslije tri godine, makar na nekoj temi čuo i glas poslanika Artana Čobija.

Ona je u saopštenju čobija nazvala „klimoglavcem Andrije Mandića“ čiji je jedini domet u dosadašnjem bavljenju politikom trka sa Nikolom Camajem ko će više da se dodvori Novoj srpskoj demokratiji i njenom lideru.

„Gospodine Čobi, jasno nam je da je izborna trka počela i da Vi morate da zaslužite novi poslanički mandat kako biste godišnje zarađivali 25.000 eura, a da pritom ne radite ništa. Takođe, jasno nam je da Albanski forum mora pred svojim glasačima da opravda svoje četvorogodišnje služenje Andriji Mandiću, pa onda proizaično i jeftino otvarate nacionalistički narativ. Jedino nam nije jasno što makar ne uzmete plaćenu verziju ChatGPT-a kada pokušavate da se dopadnete javnosti sa svojim priručnicima i saopštenjima, jer ova besplatna verzija koju koristite izaziva transfer blama kod građana Crne Gore“, smatra Popović.

Prema njenim riječima, plaćena verzija popularnog alata možda bi Čobija naučila da je u politici važno voditi se principima, a ne foteljama.

„Da nacionalizam nikad nije dobra politika i da se za njom ne poteže zbog nekoliko stotina glasova na izborima. Pokušajte – od tolike nezaslužene plate nije teško izdvojiti 20-ak eura mjesečno“, poručila je Popović.

Foto: RTNK

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA