Nakon Zete, o „otpriznavanju“ Kosova mogli bi se uskoro izjašnjavati i odbornici u Pljevljima.
To je nagovijestio poslanik Demokratske narodne partije Vladislav Bojović.
„U ovih nekoliko dana, DNP će pokrenuti prikupljanje potpisa za zakazivanje sjednice i u Pljevljima. Očekujem da će na toj sjednici biti povučena odluka o sramnom priznanju Kosova“, dodao je on.
Kaže kako tom inicijativom „žele Pljevljacima da vrate dostojanstvo“.

