Nikolić: Tužno što Skupština nije našla za shodno da obilježi 20 godina od usvajanja Deklaracije o nezavisnosti

Šef Kluba poslanika Demokratske partije socijalista (DPS) u Skupštini Crne Gore, Andrija Nikolić, podsjetio je da se danas navršava 20 godina od usvajanja Deklaracije o nezavisnosti Crne Gore.

„Danas je 3. jun, dan kad je prije tačno 20 godina Skupština CG usvojila Deklaraciju o nezavisnosti, čime je i formalno verifikovana volja građana da obnovi državnu samostalnost, saopštio je Nikolić.

„Rukovodstvo Skupštine nije našlo za shodno da taj jubilej obilježi svečanom sjednicom. Tužno“, istakao je Nikolić u objavi na Mreži Iks.

Foto: RTNK

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA