Mugoša: Vlada ukinula smanjenje akciza na dizel

Predsjednik kluba poslanika Evropskog saveza, Boris Mugoša pozvao je Vladu Crne Gore i ministartvo finansija da obavijeste javnost koliko je od sinoć procenat umanjenja akciza na gorivo. 

“Da li je tačno da ste potpuno ukinuli umanjenje akciza na dizel a drastično smanjili procenat umanjenja akciza na benzin zbog čega danas gradjani plaćaju značajno skuplje gorivo nego što bi plaćali da su ostala umanjenja akciza koja su očigledno važila do sinoć?, pitao je Mugoša.

“Zašto se u kontinuitetu ponašate na ovakav netransparentan način i ne želite da obavijestite gradjane o razlozima donošenja odluka, odnosno da jasno navedete razloge zbog kojih ste iz nedjelje u nedjelju smanjivali procenat umanjenja akciza”, zaključuje Mugoša.

Foto: Skupština

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA