Mandić prisustvovao patrijaraškoj liturgiji u hramu Hristovog Vaskrsenja

Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić prisustvovao je danas patrijaraškoj liturgiji u Hramu Hristovog Vaskrsenja, saopšteno je iz njegovog kabineta.

Mandić je kazao da je veliki blagoslov što je danas, zajedno sa mnogobrojnim vjernim narodom, dočekao Njegovu svetost patrijarha srpskog Porfirija.

“Patrijarh Porfirije i naš mitropolit Joanikije su u svojim besjedama uputili poruke koje duboko nadahnjuju svakog pravoslavnog hrišćanina i koje nas, kroz vaskrslog Hrista Spasitelja, objedinjuju u ovim turbulentnim vremenima”, saopštio je Mandić.

foto:Skupština CG

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA