Krivokapić: Crna Gora da bude potpuno orijentisana na dobrobit svih svojih građana

Dvadeset godina nezavisnosti Crne Gore je prilika da se jasno kaže šta nam je potrebno da bi naša država konačno postala ono što zaslužuje da bude, poručio je nekadašnji premijer Zdravko Krivokapić.

„Crna Gora mora biti uspješna, ekonomski i energetski bogata, funkcionalna i moderna država – potpuno orijentisana na dobrobit svih svojih građana. Da bi to ostvarila, oni koji njome upravljaju moraju: voljeti Crnu Goru svim svojim bićem, imati dovoljan nivo kompetencije i stručnosti, nemati nikakve obaveze prema drugim državama ili bilo kome, staviti državni interes iznad ličnog, političkog i partijskog, svojim primjerom svjedočiti iskonske vrijednosti našeg naroda i države!“, navodi Krivokapić u objavi na Iksu.

Foto: gov.me

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA