Evropski savez: Apsurdno je da Mandić dvije decenije od obnove nezavisnosti kaže da će prvi put prisustvovati prijemu

Apsurd je da neko ko ne priznaje sopstvenu državu bude na čelu njenog parlamenta, pa nakon dvije decenije od obnove nezavisnosti saopštava da će prvi put prisustvovati prijemu povodom jubileja.

Ovako u Evropskom savezu komentarišu najavu predsjednika Skupštine Crne Gore Andrije Mandića da će prisustvovati večerašnjem prijemu koji povodom 21. maja organizuje premijer Milojko Spajić.

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA