Povodom 21. maja – Dana nezavisnosti, građanima je čestitke uputio Nik Đeljošaj, potpredsjednik Vlade za ekonomsku politiku i ministar ekonomskog razvoja.
„Ovaj značajan datum obavezuje nas da nastavimo da gradimo snažnu, modernu i ekonomski stabilnu Crnu Goru, državu snažne privrede, multietničkog sklada, zajedništva i evropskih vrijednosti. Naš cilj ostaje podsticanje ekonomskog rasta, podrška domaćoj proizvodnji, otvaranje novih radnih mjesta i stvaranje boljeg životnog standarda za sve građane. Uvjeren sam da ćemo zajedničkim radom nastaviti putem evropske budućnosti i daljeg ekonomskog napretka. Srećan Dan nezavisnosti Crne Gore!“, naveo je Đeljošaj u čestitki.
Foto: gov.me