„Umjesto najava i lijepih želja, bilo bi dobro da od gradonačelnika čujemo šta se dešava sa izgradnjom multifunkcionalnog objekta u Zagoriču?“, navela je na mreži X odbornice DPS-a u Skupštini Glavnog grada Ksenija Aranitović.
„Možda ovaj put da pođete da kamere zabilježe ovu “sjajnu dinamiku” izvođenja radova -recimo otvaranje jedne prostorije! Haos se nastavlja!“, istakla je Aranitović.
foto: DPS
