Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede produžilo je rok za podnošenje zahtjeva za premije u stočarstvu, u šta spadaju premije za preradu mlijeka na gazdinstvu, za steone junice, krmače i održivo korišćenje planinskih pašnjaka, do 12. juna.
– Rok je produžen usljed velikog broja pristiglih i najavljenih zahtjeva, kako bi se svim zainteresovanim proizvođačima omogućilo blagovremeno podnošenje dokumentacije – navodi se u saopštenju ministarstva.
Prethodni rok za podnošenje zahtjeva za premije u stočarstvu za ovu godinu bio je do 31. maja.
foto: RTNK

