U multimedijalnoj sali Inovaciono preduzetničkog centra (IPC) Tehnopolis u Nikšiću, sjutra, 29. maja, sa početkom u 11 časova biće održana sjednica Odbora Udruženja turizma i ugostitelja.
„Privrednici Nikšića, pozivamo vas da zajedno gradimo ljepši Nikšić“, poručili su iz Odbora.
Za sjednicu je predložen sljedeći dnevni red:
1. Usvajanje Zapisnika sa XXV sjednice
2. Valorizacija turističkih potencijala, razvoj kongresnog turizma i prezentacija infrastrukturalnih projekata u Opštini Nikšić
3. Projekti IPC Tehnopolis
Prezentacija 10 godina rezultata IPC Tehnopolis i prilika koje nudi
Inovacije u turizmu – Aktivnosti za privlačenje digitalnih nomada
4. Tekuća pitanja
Sjednicu je moguće pratiti i putem zoom-a na linku https://us06web.zoom.us/j/84661956226?pwd=G9nYvdbmZzaglB5IRagkQXoEZFYpHd.1
Foto: PKCG