Vozila ostala blokirana: Građani zatečeni prokopanim kanalom oko parkinga ispod Ljubovića

Stanari dijela Zabjela, u Ulici Ilije Plamenca ispod brda Ljubović, danas su ostali zatečeni nakon što je prostor koji su godinama koristili za parkiranje ograđen prokopanim kanalom, zbog čega je više vozila ostalo blokirano unutar parcele.

Jedan od građana obratio se redakciji Portala RTCG navodeći da je zatekao prokopan kanal danas oko 11 sati 15 minuta, kada je izašao ispred zgrade.

„Na licu mjesta zatekao sam prokopan kanal oko parcele, bez prethodnog obavještenja ili upozorenja, a moj automobil ostao je zarobljen unutar tog prostora i nije moguće njegovo pokretanje niti izlazak“, naveo je čitalac.

Prema njegovim riječima, građani nijesu bili informisani da je riječ o privatnom posjedu niti da će doći do izvođenja radova i zatvaranja prostora.

„Smatram da je ovakav način postupanja nedopustiv, posebno jer su vozila ostala blokirana bez ikakvog upozorenja ili mogućnosti da se na vrijeme uklone“, istakao je on.

Za sada nije poznato ko izvodi radove niti da li je stanarima ranije upućeno zvanično obavještenje o zatvaranju prostora koji je godinama korišćen kao parking.

Foto: Čitalac Portala RTCG

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA