Saobraćajna policija u protekla tri dana sankciopnisala je 29 vozača koji su se kretali Ulicom slobode u periodu zabrane, saopštila je Uprava policije na mreži X.
Podsjetimo, zabrana saobraćaja regulisana je saobraćajnim znakom i važi vremenskom periodu od 17.00 do 05.00 časova.