Ekipe Komunalnog preduzeća Nikšić uspjele su za kratko vrijeme da saniraju posledice jakog nevremena u užem gradskom jezgru.
Olujno nevrijeme pogodilo je nikšićku opštinu i obaralo stabla na više lokacija u gradskoj zoni zbog čega je u nekoliko ulica bio obustavljen saobraćaj.
Na Bulevaru Vuka Mićunovića vjetar je oborio tri stabla koja su radnici Komunalnog uklonili sa saobraćajnice.
Oboreno stablo uklonjeno je i sa Manastirske ulice gdje je takođe bio obustavljen saobraćaj.
Foto/video: Komunalno Nikšić


