Mještani MZ Lozna ne odustaju od zahtjeva za zabranu izgradnje kamenoloma na lokalitetu Strmica-Poda

Mještani belopoljske mjesne zajednice Lozna upozorili su da neće odustati od zahtjeva za zabranu izgradnje kamenoloma na lokalitetu Strmica-Poda.

Oni su to poručili danas na protestu upozorenja, u mjestu Srđevac, ističući da neće blokirati magistralni put Bijelo Polje – Berane.

Predstavnik mještana Juso Dervišević je kazao da su okupili i u znak upozorenja pred raspravu u Upravnom sudu, koja se odnosi na tužbu koja je podnesena na odluku glavnog administratora Opstine Bijelo Polje, kojom je data saglasnost na elaborat o procjeni uticaja na zaštitu životne sredine.

foto: Vijesti

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA