Mališani iz nikšićkog vrtića „Lastavica“ obišli drugare iz Danilovgrada

Djeca iz mlađe i starije grupe nikšićkog vrtića „Lastavica“ odvažila su se danas na jednu od svojih prvih ekskurzija. Mališani su u pratnji vaspitačica išli u Danilovgrad, gdje su posjetili vršnjake iz vaspitne jedinice „Irena Radović“.

Drugari iz Danilovgrada dočekali su ih pjesmom i svakojakim specijalitetima, a grupa djece iz „Lastavice“ obradovala je domaćine kratkom predstavom. Na veliku radost djece, u Danilovgradu ih je dočekala bivša vaspitačica Nada Šćepanović, koja se sa njima donedavno družila u „Lastavici“.

IMG_3562
previous arrow
next arrow

Dražen Vujović

FOTO: RTNK

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA