Djeca iz mlađe i starije grupe nikšićkog vrtića „Lastavica“ odvažila su se danas na jednu od svojih prvih ekskurzija. Mališani su u pratnji vaspitačica išli u Danilovgrad, gdje su posjetili vršnjake iz vaspitne jedinice „Irena Radović“.
Drugari iz Danilovgrada dočekali su ih pjesmom i svakojakim specijalitetima, a grupa djece iz „Lastavice“ obradovala je domaćine kratkom predstavom. Na veliku radost djece, u Danilovgradu ih je dočekala bivša vaspitačica Nada Šćepanović, koja se sa njima donedavno družila u „Lastavici“.






IMG_3562
IMG_3565
IMG_3566
lasta 2
lasta
lastavica
Dražen Vujović
FOTO: RTNK