Kordić: Neka ovi dani dodatno osnaže duh zajedništva

Povodom Kurban bajrama ministarka turizma Simonida Kordić uputila je iskrene čestitke svim pripadnicima islamske vjeroispovijesti, sa željom da praznik provedu u dobrom zdravlju, miru i zajedništvu sa svojim najbližima.

„Kurban bajram je praznik koji nas podsjeća na vrijednosti razumijevanja i međusobnog uvažavanja. Neka ovi dani donesu spokoj i radost, i dodatno osnaže duh zajedništva i solidarnosti u našem društvu“, navela je Kordić.

Foto: Vlada CG

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare