Knežević čestitao Kurban Bajram

Predsjednik DNP-a Milan Knežević reisu Islamske zajednice u Crnoj Gori Rifatu Fejziću i svim građanima i građankama muslimanske vjeroispovijesti u Crnoj Gori i dijaspori čstitao je Kurban Bajram.

„Knežević želi da predstojeće praznične dane provedu u miru, blagostanju i zdravlju, lijepom porodičnom okruženju i harmoniji. Uvjeren je da će se još jednom u našoj zemlji u duhu Kurban-bajrama potvrditi vjernost, zajedništvo i dobročinstvo, u znak solidarnosti, uz afirmaciju porodice kao osnovne ćelije svakog zdravog društva, što predstavlja i temelje duhovnosti svih vjera u Crnoj Gori i šire“, istaknuto je u saopštenju.

foto: DNP

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA