Gradilišta u Podgorici rade i na Dan nezavisnosti, građani zvali Komunalnu inspekciju

Podgorička gradilišta rade od ranih jutarnjih sati, iako je praznik 21. maj – Dan nezavisnosti Crne Gore.

Kako javlja RTCG, na teritoriji Zabjela, samo u radijusu od 150 metara rade se tri zgrade, a građani od sedam sati komuniciraju sa Komunalnom inspekcijom.

Operater Komunalne inspekcije se uredno javlja na pozive, a građane obavještava da je inspekcija na terenu tek od 9 sati, međutim još uvijek se niko ne pojavljuje, pa se buka sa gradilišta nastavlja, piše RTCG.

Neki investitori su, kako saznaje RTCG, dobili dozvolu za rad na današnji dan.

Foto/video: Screenshot/RTCG

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA