Ekipe Puteva danas su počele sanaciju puteva u Botunu u skladu sa dogovorom između Glavnog grada, Vlade i mještana ovog naselja.
Projektom je obuhvaćena sanacija oko 15 kilometara saobraćajnica, a vrijednost radova iznosi približno 1,65 miliona eura.
– Realizacijom ovog projekta značajno će biti unaprijeđena putna infrastruktura u Botunu, kao i uslovi za svakodnevni život mještana – saopštavaju iz Glavnog grada.
Oni navode da su sastanku sa mještanima pored gradonačelnika Podgorice Saše Mujovića prisustvovali izvršni direktor Puteva Putevi Radoš Zečević i tehnički direktor Bojan Popović sa saradnicima, kada je definisana dinamika radova i naredne aktivnosti na terenu.
foto: Glavni grad
