Tanja Dumnić, Slobodan Bijelović i Branislav Đikanović dobitnici su nagrada za najljepše uređena dvorišta u Nikšiću.
Turistička organizacija Nikšić i Opština Nikšić, u okviru Festivala urbane kulture organizovali su akciju „Biramo najljepše uređena dvorišta“.
Po ocjeni komisije to su dvorišta pomenutih porodica, pogledajte kako izgledaju:
Nagrade je uručio direktor Turističke organizacije Nikšić Mitar Barać.
“Čestitamo nagrađenima i zahvaljujemo svima koji svojim trudom i kreativnošću doprinose ljepšem i uređenijem Nikšiću!”, istakli su iz nikšićke Turističke organizacije.
foto: TONK