Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević ugostio je brojne delegacije iz Crne Gore i regiona koje su došle povodom praznika Dana Svetog Vasilija Ostroškog, saopšteno je iz Opštine Nikšić.
„Nakon prijema, svi gosti sa predsjednikom Kovačevićem krenuli su u tradicionalnu litiju Svetog Vasilija Ostroškog ulicama grada“, kazali su u saopštenju.
Foto: Opština Nikšić
