(FOTO) Kovačević učestvovao na litiji Svetog Vasilija

Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević, kao i prethodnih godina, učestvovao je na litiji Svetog Vasilija Ostroškog, koja je večeras održana u Nikšiću.

„Uz prisustvo brojnog naroda održana je litija Svetog Vasilija Ostroškog ulicama Nikšića. Litiju su predvodili mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije i arhiepiskop Jašija — mitropolit moldavski i bukovinski Teofan sa sveštenstvom“, saopštili su kratko iz Opštine Nikšić dodajući da su u litiji, uz sveštenstvo, učestvovali i brojni lokalni i državni zvaničnici, kao i gosti iz regiona.

Foto: Opština Nikšić