Dio Zagoriča bez struje

Dio podgoričkog naselja Zagorič je bez struje, saopštili su iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS).

Kako su naveli, došlo je do ispada KB „Crpna Zagorič“ iz TS 35/10 kV „Gorica A“.

“Bez napajanja električnom energijom su: prve zgrade do Vezirovog mosta, naselje oko Ambasade Rusije, kasarna u Zagoriču, MUP u Zagoriču i naselje ispred njega, Pošta u Zagoriču i okolno naselje, kao i Ulica IX crnogorske brigade sa svim sporednim ulicama”, navodi se u objavi CEDIS-a na društvenim mrežama.

foto:CEDIS

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare