Prilaz carinskom terminalu u Podgorici danas je blokiran.
Kako je Portalu analitika kazao predsjednik Udruženja prevoznika Crne Gore Đorđije Lješnjak, na prilazu carinskoj zoni stvorila se kilometarska kolona kamiona.
Portal analitika nezvanično saznaje da je uzrok gužve nagomilani posao zbog četiri neradna dana, pa više nijedan kamion ne može ući na carinski terminal već čekaju ispred.
foto:Portal analitika
a sto niko ne napise sto je uzrok, zasto na najvecoj carinskoj tacki u Crnoj Gori radi najmanji broj carinskih inspektora, a na drugim ispostavama ima vise inspektora nego na terminalu, da na terminalu radi 15 inspektora zastoja ne bi bilo, ali na terminalu radi samo 2-3 inspektora, zasto?????