U naselju Nikoljac danas je otvorena šusmka eko staza „Vrnjik“.
Staza dužine 1.760 m (od početka do Vrnjika i nazad) idealna je za šetnju, rekreaciju i bijeg od gradske gužve.
Iz Opštine Bijelo Polje pozivaju sve „ljubitelje prirode, porodice i i rekreativce da posjete novu eko-oazu i uživaju u čarima netaknute prirode Bijelog Polja“.
Foto: Printscreen Facebook
