Bijelo Polje: Otvorena šumska eko-staza “Vrnjik”

U naselju Nikoljac danas je otvorena šusmka eko staza „Vrnjik“.

Staza dužine 1.760 m (od početka do Vrnjika i nazad) idealna je za šetnju, rekreaciju i bijeg od gradske gužve.

Iz Opštine Bijelo Polje pozivaju sve „ljubitelje prirode, porodice i i rekreativce da posjete novu eko-oazu i uživaju u čarima netaknute prirode Bijelog Polja“.

Foto: Printscreen Facebook

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA