Anđušić: Vozači da budu oprezni zbog otvaranja nezavršenog Bulevara bez signalizacije

Odbornik DPS-a u Skupštini Crne Gore Mihailo Anđušić apelovao je na vozače da budu oprezni zbog otvaranja, kako je kazao, nezavršenog Bulevara Vojislavljevića.

“Ljudi su svečano otvorili 30 odsto nezavršenog bulevara. Bez signalizacije, trotoara, rasvjete”, naveo je on u objavi na mreži X.

Kako je istakao, na sličan način uskoro će biti “otvoren” i bulevar Tivat – Jaz, kako rekoše “sa četiri prohodne trake”.

“Drugog komentara za ovu muku koja nas je snašla nemam sem apela na vozače da budu oprezni”, zaključio je Anđušić.

Foto: DPS

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA