Sestra i brat Anđela (16) i Veljko (19) Rmuš, kao i njihov drug Mirko Obradović (17), krenuli su juče iz Berana na hodočašće ka Manastiru Ostrog, u susret Danu Svetog Vasilija Ostroškog koji se obilježava 12. maja.
Hodočasnici su na put dug 150 kilometara krenuli iz porte manastira Đurđevi Stupovi, uz blagoslov sveštenika, Siniše Jankovića.
foto: Berane online
