Anđela (16), Veljko (19) i Mirko (17) pješače od Berana do Ostroga

Sestra i brat Anđela (16) i Veljko (19) Rmuš, kao i njihov drug Mirko Obradović (17), krenuli su juče iz Berana na hodočašće ka Manastiru Ostrog, u susret Danu Svetog Vasilija Ostroškog koji se obilježava 12. maja.

Hodočasnici su na put dug 150 kilometara krenuli iz porte manastira Đurđevi Stupovi, uz blagoslov sveštenika, Siniše Jankovića.

foto: Berane online

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA