Zećaninu 15 dana zatvora: Vozio pod dejstvom kokaina

Sud za prekršaje u Budvi osudio je N.M (2005) iz Zete na kaznu zatvora u trajanju od 15 dana, a zabranjeno mu je upravljanje vozilima na četiri mjeseca jer je saobraćajna policija utvrdila da je upravljao vozilom pod dejstvom kokaina. To je saopštio predsjednik suda za prekršaje u Budvi Marko Đukanović.

„On je dana 03.06.2026.godine priveden u sud jer je prethodne večeri prilikom saobraćajne kontrole konstatovano da upravlja vozilom pod dejstvom opojne droge kokain“, saopšteno je iz suda.

Njemu je uz kaznu izrečena i zabrana upravljanja vozilima u trajanju od 4 mjeseca, kao i 3 kaznena boda, koje će izvršiti Uprava policije.

Foto: envato

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA