Zadržavanje do 72 sata za dvije osobe zbog prijetnji putem telefona

Osnovno državno tužilaštvo u Podgorici odredilo je zadržavanje u trajanju do 72 sata za dvije osobe zbog prijetnji partnerkama, saopšteno je iz ODT-a.

Oni se sumnjiče da su izvršili krivično djelo nasilje u porodici ili u porodičnoj zajednici.

„R.N. je, kako se sumnja, dana 07.11.2025. godine u Podgorici, putem mobilnog telefona uputio više prijetećih i uvredljivih poruka svojoj vanbračnoj supruzi S.A., na taj način ugrozivši njenu sigurnost i izazvavši osjećaj straha i uznemirenosti“, navodi se u saopštenju.

J.Đ. je zadržan zbog sumnje da danas, u alkoholisanom stanju, putem mobilnog telefona uputio prijetnje bivšoj vanbračnoj supruzi, navodeći da će nožem usmrtiti nju i njenog oca, te da će povrijediti i druga lica povezana sa oštećenom.

foto: elements.envato

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA