Teška nesreća kod Bijelog Polja, stradale dvije osobe

U saobraćajnoj nesreći koja se desila na putu Gubavac – Bistrica u mjestu Lozna Luka, u Bijelom Polju stradale su dvije osobe.

Stradali su vozač i suvozač. Na licu mesta je policija, ekipa Hitne službe i dvije ekipe Službe zaštite i spasavanja.

Kako su saopštili iz Službe zaštite i spašavanje u nesreći je učestvovalo jedno vozilo koje je iz za sada nepoznatog razloga sletjelo sa puta.

Uviđaj je u toku.

Foto: Služba zaštite i sapašavanja BP

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare