Tokom jučerašnjeg dana i u toku noći službenici podgoričke policije uhapsili su 16 vozača.
“Od toga broja 10 vozača je uhapšeno zbog prekoračenja dozvoljene brzine na određenim dionicama puta, tri vozača zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola”, navela je policija na mreži X.
Uhapšene su dvije osobe zbog prolaska na crveno svjetlo na semaforu i jedan vozač koji se nije zaustavio na znak stop izdat od strane policijskih službenika.
🚨Tokom jučerašnjeg dana i u toku noći službenici podgoričke @PolicijaCG lišili su slobode 1⃣6⃣ vozača!
— Uprava policije Crne Gore (@PolicijaCG) November 14, 2025
Od toga broja:
🔟vozača je lišeno slobode zbog prekoračenja dozvoljene brzine na određenim dionicama puta,
3⃣ vozača zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola,
foto: Uprava policije